Ankara casper yetkili servis

Ankara casper yetkili servisi teknisyenleriizin karşı karşıya kaldığı adaptör sorunları ilkin adaptör girişindeki aşınmalardır. Buna benzer arızalar şarj girişinin kaynaklandığı gibi girişi takılıyken çevirmek yerinden kımıltdatmak neticesinde oluşmaktadır. Bu tarz arızalarda adaptör onarımı arızalı girişin fabrika ürtimi jakla değiştirilmesi ile tamir edilir.

Ankara casper yetkili servisi notebook adaptörlerinde karşılaşılan öbür arıza ise adaptörün yüksek enerjiden dolayı yanmasıdır. Bu tarz arızalar genellikle garanti dahilindedir ve adaptör değişimi yapılmalıdır.

Ankara casper yetkili servisi Adaptör kullanırken Casper yetkili Servisi olarak önerilerimiz, adaptörünüzü nemsiz ve diğer elektrik fişlerinden ayrı bir ortamda kullanmanızdır. Diğer elektrik hatları manyetik bir alan oluşturduğundan dolayı şarj aletine zarar verebilir. Topraklanmış bir priz tercih etmelisiniz. Adaptör ucu cihazınıza takılıyken aşırı yerinden oynatmamaya özen göstermeli ve fazla tak çıkar yapmamaya dikkat göstermelisiniz. Ayrıca kopmuş olan adaptör kablosunu elektrik bandı ile yapıştırdıktan sonra kullanmaya devam etmeyin. Buna benzer durumlarda kablolar lehimlenerek ve üzerinde plastik eritilerek onarım yapılmalıdır Son olarak laptopunuzu pili sökerek direk şarj aleti ile çalıştırmayın. Bu bilgisayarınızın başta ana kartına olmak üzere diğer bileşenlerine de zarar verir.

Ankara casper yetkili servisi Ankarada diğer markalarla birlikte Casper adaptör tamiri konusunda uzman ekibimizden doğru yardımı alacağınızdan emin olabilirsiniz.
Casper CSY Adaptör

Öbür kullanıcı sorunu ise hor kullanımdan oluşur. Tuş çıkması ve tuş yapışmaları bu yanlış kullanımın sonuçlarındandır. Eğer Casper Notebook Klavye nizde bir tuş yerinden çıktı ise altındaki tuş tırnağının yerinde olup olmadığını kontrol edin. Yerinde ise tuşu kibarca yerine oturtabilirsiniz. Yerinde değil ise Ankara casper yetkili servisini aramanız yeterli olacaktır.